BLOG

SERVICES

    Дизайн-бюро «Епатант» займається дизайном архітектурного середовища. Ми надаємо послуги дизайн-проектування інтер’єру, екстер’єру, ландшафтного дизайну і будівництва «під ключ». У нас працюють спеціалісти в галузі дизайну, архітектури та будівництва, тому всі наші проекти функціональні, стильні, підкреслюють індивідуальність кожного замовника. Ключовими поняттями в нашій діяльності є гармонія і функціональна організація простору.

    На стадії дизайн-проектування ми використовуємо фотореалістичну візуалізацію, яка дає можливість замовнику оцінити вишуканість наших ідей, внести корективи і швидко побачити втілення своїх побажань. На етапі авторського нагляду у ході будівельних робіт ми забезпечуємо контроль за відповідністю дизайн-проекту.

    Процес візуалізації ідей захоплює не тільки нас, але й наших замовників. Співпраця з нами базується на взаєморозумінні і довірі. Ми укладаємо договір для конкретизації завдання на дизайн-розробку,  на основі якого розробляється дизайн-проект, формується ціна і терміни виконання.

 

    У випадку співпраці з нами:

  • Дизайн вашого житла буде затишним, інтер’єр буде не просто гарним, але й зручним, в ньому буде комфортно жити.
  • Інтер’єр ресторанубару чи кафе буде відрізнятися новизною дизайну, фірмовим стилем, і, крім відповідних норм, у ньому будуть враховані модні тенденції та смаки потенційних відвідувачів.
  • У дизайні інтер’єру офісу ми зробимо все для того, щоб створити комфортні робочі місця, забезпечити сприятливу психологічну атмосферу для працівників та клієнтів, підвищити іміджевий статус компанії.
  • В інтер’єрі магазинубутіка чи іншого торгового закладу розміщення товарів буде ефективним, будуть враховані психологічні аспекти сприйняття, забезпечене оригінальне представлення брендів, світлодизайн, та створені всі умови для того, щоб у покупців виникало бажання відвідувати цей заклад якомога частіше.
  • Дизайн екстер'єру обов’язково гармонійно впишеться в ландшафт і буде милувати око не тільки замовника але й його сусідів:)

    Щоб у цьому переконатись перегляньте портфоліо. Дивіться роботи, залишайте свої коментарі і замовляйте у нас дизайн!

Ми починали з локального бізнесу в Україні, а зараз ми працюємо у Польщі, Бельгії та інших країнах європи.

up