BLOG

VACANCY

Муляр 

Нам потрібні досвідчені муляри для облицювання фасадів клінкерною цеглою під розшивку. Об'єкти знаходяться в Бельгії.


Вимоги:

Досвід роботи муляром від 3 років в Україні чи закордоном. Пріоритет для майстрів, які працювали з клінкером на об'єктах в Німеччині, Голландії або Бельгії.

 • Оплата за 10€/год + премія, в залежності від кваліфікації майстра і організованості бригади. Середній заробіток 2500-3000€ в місяць.
 • Офіційне працевлаштування, надаємо інструмент, автомобіль для доїзду на об'єкт.
 • Витрати на житло 250€/місяць, харчування та заправка автомобіля за свій рахунок.
 • Великі об'єми робіт. Зацікавлені у довгостроковій співпраці з бригадами.

Безкоштовно оформлюємо весь пакет документів, гнучкий підхід до кожного.

Дизайнер (проектант інтер’єру, ландшафту)

Вимоги:

 • Навики малювання від руки (перевага тим в кого є художня та спеціалізована освіта)
 • Просторова уява, вміння грамотно поєднувати кольори, відчуття пропорцій, знання композиції та побудови перспективи.
 • Художні здібності, творче мислення, працелюбність, бажання вчитися, комунікабельність, вміння аналізувати, вміння знаходити декілька варіантів для вирішення одного завдання, незалежність від натхнення та погоди, стійкість до стресу.
 • Базові знання  графічних програм.
 • Знання англійської мови

    Великим плюсом буде, якщо ви цікавитеся історією архітектури, слідкуєте за трендами та стилями сучасного образотворчого мистецтва.

 

Умови роботи:

    Гнучкий графік, Робоче місце обладнане потужним комп’ютером.

 

Обов’язки:

    Нам потрібен універсальний спеціаліст, який буде задіяний на всіх етапах проектування:

 • виїзд на об’єкт для обмірів
 • розробка концепції дизайну у вигляді скетчів та ескізів від руки на папері
 • 3д візуалізація
 • креслення
 • Підбір матеріалів та авторський нагляд

    Досвід роботи не обов’язковий. Оплата праці за домовленістю.
Резюме та приклади своїх кращих робіт (будь-яких повязаних з образотворчим мистецтвом та дизайном) надсилайте на цю адресу:

epatantdesign@gmail.com
Листи без портфоліо розглядатися не будуть.

 __________________

Менеджер з продажу послуг

Обов'язки:

 • Залучення нових клієнтів
 • Супровід клієнтів
 • Проведення зустрічей і презентацій
 • Підготовка комерційних пропозицій
 • Виконання плану продажу (існуючі та нові клієнти)
 • Звітність про виконану роботу

Вимоги:

 • Вік 22-35
 • Освіта вища (економічна, фінансова, менеджмент)
 • Успішний досвід продажу, особливо "холодні продажі", досвід залучення клієнтів і створення власної клієнтської бази, гарні навички в сфері продажу, аналітичний склад розуму
 • Досвід попередньої роботи: на аналогічній позиції (продаж послуг) не менше року 

Додаткові вимоги:

 • Висока працездатність
 • Комунікабельність
 • Уміння вести переговори
 • Стійкість до стресу
 • Презентабельна зовнішність
 • Впевнений користувач Microsoft Office

Умови:

 • Обладнане робоче місце
 •  Режим роботи 10:00-18:30

__________________

Професія «Дизайнер інтер'єру»

    Робота з інтер'єрами сьогодні - одна з найбільш популярних сфер дизайну, яка користується попитом на нашому ринку послуг. Серед замовників - не тільки клієнти з високими доходами, як це було раніше, але і представники середнього класу - люди, охочі облаштувати своє житло максимально комфортно.

    Також все більше фірм готових вкласти гроші в оформлення своїх офісів, в зручність виробничих приміщень. Саме тому професія дизайнера інтер’єру сьогодні є такою витребуваною і стала загальновідомою та популярною.

    Але все ж потрібно розібратися більш чітко з термінологією. «Дизайн»-галузь достатньо широка, і відносно нова.

    У тлумачному словнику немає єдиного точного визначення і трактування цього слова, але по-суті-це конструювання предметів, машин чи будівель засноване на поєднаннях принципів зручності, економічності та краси. Сам термін «дизайнер» від латинського designare - показувати, намічати, робити.

    Інтер'єр - це відносно замкнутий і організований у функціонально-естетичному відношенні простір всередині будівлі. В інтер’єрі є багато поверхонь і площин які межують одне з одним (стіни, підлога, стеля, меблі, тощо), відділяють певну частину внутрішнього простору будинку від іншої. Тобто це форма зі складними внутрішніми співвідношеннями частин цілого.

    Професійний дизайнер інтер'єру - це фахівець, який має відповідну освіту та досвід і склав належні іспити, професійна діяльність якого спрямована на підвищення функціональності і якісного рівня інтер'єру (За визначенням Міжнародної Асоціації Дизайнерів Інтер'єру (IIDA)).

    На практиці процес створення дизайну інтер’єру виглядає дуже цікаво. Якщо описувати цю роботу жартома, то структура обов’язків та відносин усіх задіяних сторін виглядає приблизно так:

    Замовник - фінансує процес роботи, намагаючись досягти при цьому гармонії кінцевого результату зі своїм внутрішнім світом і вмістом гаманця.

    Архітектор - намагається привести планування об'єкта у відповідність з намальованим ним фасадом і своїм розумінням слова «добре».

    Будівельник - здійснює акт матеріалізації придуманого архітектором. Оскільки повне і точне здійснення придуманого все одно неможливо, матеріалізація виконується дуже приблизно.

    Дизайнер - людина, що виправляє те, що намалював архітектор і побудував будівельник. Він намагається досягти все тієї ж гармонії внутрішнього світу замовника з тим, що для нього будується, не звертаючи вже уваги на вміст гаманця, оскільки грошей у ньому все одно вже не залишилося, а також на свої творчі амбіції, оскільки за амбіції грошей не платять.

    З вищесказаного випливає, що сучасний дизайнер інтер'єру працює не заради мистецтва, а для конкретного замовника. Тому його завдання визначаються інтересами і запитами клієнтів, а аж ніяк не власними поривами творчої натури.

    Як правило, професійний фахівець повинен володіти технікою рисунку, основами композиції, знати ергономіку, добре розбиратися в скульптурі, живописі і, навіть, у психології. Професійно важливими якостями для дизайнера є просторова уява, образне мислення, комунікабельність. Дизайнер повинен добре малювати і працювати в комп'ютерних програмах, типу Photoshop і 3dsMax - це мінімум. Бажано володіти ще й графічними пакетами для виконання креслень – AutoСAD.

Які ж основні етапи роботи включає процесс дизайн-проетування інтер'єру?

    Спочатку потрібно «організувати простір» (починаючи з власного робочого стола!), все ретельно і грамотно розпланувати: заміри, зонування приміщень - основа будь-якого дизайн-проекту. Потім він виконуються пошукові ескізи – малюнки, скетчі від руки або комп'ютерні моделі майбутнього інтер'єру. Працюючи над ескізами, дизайнер враховує конкретні технічні параметри приміщення, намічає, які матеріали потрібні йому для втілення ідеї. Готовий план узгоджується з клієнтом і часто неодноразово переробляється.

    Розробивши загальний вигляд приміщення і його облаштування, дизайнер вирішує як все це реалізувати технічно. І тут уже він перетворюється на інженера-конструктора: виконує креслення, вказує технічні подробиці проекту, починаючи від вимірів і закінчуючи описами оздоблювальних матеріалів які будуть застосовані на об’єкті. Не зайвими будуть знання про роботу електричної, вентиляційної, сантехнічної систем, про особливості акустичних умов для домашнього кінотеатру.

    Дана професія орієнтована, перш за все, на виявлення індивідуальності замовника. Тому дизайнер інтер'єру витрачає на спілкування з клієнтом в середньому 70% свого робочого часу (стандарт професії Міжнародної асоціації дизайнерів інтер'єру (IIDА)).

    У результаті взаємодії дизайнера і замовника створюється не просто квартира, будинок, офіс, а середовище проживання. Новий інтер'єр повинен стати рідним вже на стадії проектування, але в той же час він повинен бути краще, ніж уявляє собі клієнт, адже його робить справжній професіонал.

    Але не варто думати, що дизайнер зайнятий лише творчістю. Він мусить бути менеджером дизайн-проекту. І відповідальним за все: підписує договір, розробляє кілька варіантів, вникає в усі зауваження замовника (не завжди компетентні), залагоджує конфлікти, підбирає виконавців. Тому бути творчою особистістю в повному сенсі слова - мало. Потрібно володіти організаторськими якостями, орієнтуватися на ринку, розбиратися в юридичних питаннях. Адже бувають і спірні ситуації: замовник не завжди правий.

Як стати дизайнером?

    У першу чергу потрібне бажання і творчий потенціал. Якісна освіта за чіткою спеціалізацією в дизайні - перший крок до успіху. Далі все залежить від індивідуальних здібностей, вмінні організувати свій час. Не варто чекати натхнення! Потрібно просто працювати і любити свою роботу. Адже якщо бути старанним студентом, з сучасними можливостями спілкування та самоосвіти через Інтернет, можна наповнити своє портфоліо хорошими роботами. Саме портфоліо - це лице молодого дизайнера і його перепустка у Великий Світ Дизайну. На початковому рівні можна знайти роботу через фрі-ланс. Коли рівень професійних навиків зростає (а він обов’язково зростає, якщо людина сумлінно виконує свою роботу) можна влаштуватися у дизайн-бюро. Там можливі не тільки кар'єрне зростання, обмін досвідом та спілкування з творчими людьми, але й досить солідні гроші.

 

up