Блог

ПОСЛУГИ

    Дизайн- мета і спосіб композиційного формотворення середовища життєдіяльності людини і суспільних груп. Творча діяльність, спричинена потребами екосистеми і споживання, спрямована на формування гармонійного середовища життя.

(Орест Хмельовський)

    Дизайн-бюро «Епатант» займається дизайном архітектурного середовища. Ми надаємо послуги дизайн-проектування інтер’єру, екстер’єру, ландшафтного дизайну і будівництва «під ключ». У нас працюють спеціалісти в галузі дизайну, архітектури та будівництва, тому всі наші проекти функціональні, стильні, підкреслюють індивідуальність кожного замовника. Ключовими поняттями в нашій діяльності є гармонія і функціональна організація простору.

    На стадії дизайн-проектування ми використовуємо фотореалістичну візуалізацію, яка дає можливість замовнику оцінити вишуканість наших ідей, внести корективи і швидко побачити втілення своїх побажань. На етапі авторського нагляду у ході будівельних робіт ми забезпечуємо контроль за відповідністю дизайн-проекту.

    Процес візуалізації ідей захоплює не тільки нас, але й наших замовників. Співпраця з нами базується на взаєморозумінні і довірі. Ми укладаємо договір для конкретизації завдання на дизайн-розробку,  на основі якого розробляється дизайн-проект, формується ціна і терміни виконання.

    Ми не продаємо будівельні матеріали, меблі та інші аксесуари, які користуються попитом у дизайні інтер'єру. Тому Ви не ризикуєте отримати дешевий дизайн з дорогих матеріалів. Всі атрибути інтер’єру підбираються відповідно до Вашого бюджету і Ваших особистих вподобань. Ми вдало застосовуємо новітні технології, а також старі, перевірені часом.

    У нас немає улюблених кольорів і стилів у дизайні, ми вважаємо, що це суб'єктивні речі і їх не можна нав'язувати. Разом з тим, ми переконуємо наших замовників у правильності та професійності наших рекомендацій у випадку, якщо їхні вимоги суперечать грамотному дизайну і будівельним нормам. У нас індивідуальний підхід, і якщо Ви з нами працюєте, можете бути певні, що Ваш дизайн дійсно ексклюзивний.

    У випадку співпраці з нами:

 • Дизайн вашого житла буде затишним, інтер’єр буде не просто гарним, але й зручним, в ньому буде комфортно жити.
 • Інтер’єр ресторану, бару чи кафе буде відрізнятися новизною дизайну, фірмовим стилем, і, крім відповідних норм, у ньому будуть враховані модні тенденції та смаки потенційних відвідувачів.
 • У дизайні інтер’єру офісу ми зробимо все для того, щоб створити комфортні робочі місця, забезпечити сприятливу психологічну атмосферу для працівників та клієнтів, підвищити іміджевий статус компанії.
 • В інтер’єрі магазину, бутіка чи іншого торгового закладу розміщення товарів буде ефективним, будуть враховані психологічні аспекти сприйняття, забезпечене оригінальне представлення брендів, світлодизайн, та створені всі умови для того, щоб у покупців виникало бажання відвідувати цей заклад якомога частіше.
 • Дизайн екстер'єру обов’язково гармонійно впишеться в ландшафт і буде милувати око не тільки замовника але й його сусідів:)

    Щоб у цьому переконатись перегляньте портфоліо. Дивіться роботи, залишайте свої коментарі і замовляйте у нас дизайн!

    Наш офіс знаходиться у м. Луцьк. Але ми зацікавлені у розширенні сфери нашої діяльності, і вже маємо об'єкти в Києві, Рівному та інших населених пунктах України.

    Дизайн-бюро «Епатант» готове брати участь у різноманітних тендерах на кращу дизайн-розробку в категоріях:

 •  Концептуальне архітектурне рішення окремих споруд та комплексів
 •  Дизайн інтер'єрів клубів, казино, кінозалів, концерт-холів та інших розважальних закладів
 •  Дизайн інтер'єрів магазинів, салонів, бутіків, супермаркетів
 •  Дизайн інтер'єрів ресторанів, кафе, барів, піцерій, закладів швидкого харчування
 •  Дизайн інтер'єрів офісних, адміністративних, житлових приміщень
 •  Дизайн інтер'єрів виставкових салонів, конференц-залів
 •  Дизайн інтер'єрів спортивних клубів, басейнів
 •  Дизайн інтер'єрів саун, банних комплексів
 •  Дизайн інтер'єрів салонів краси, перукарень, престижних лікувальних закладів
вгору